"Kağıtlar Çöp Değildir." Projesinde Ödül Töreni Gerçekleştirildi.

19 Haziran 2019 Çarşamba


Okulumuzun İnsan Kaynakları Yönetimi Programı öğrencileri tarafından Girişimcilik Dersi bünyesinde gerçekleştirilen "Kağıtlar Çöp Değildir." sosyal sorumluluk projesi kapsamında desteklerini esirgemeyen okullara ve öğrencilere plaket takdim edildi.

Yaklaşık olarak 75 kağıt toplama kutusunun bulunduğu ilçemizde, özellikle de okullardaki öğrenciler tarafından benimsenip daha fazla özveri gösterilmiştir. İnsan Kaynakları Yönetimi Programı öğrencileri de bu özverili katılımı gözardı etmeyip hem öğrencilerdeki iştiyakı ödüllendirmek hem de gelecek seneki öğrencileri de heveslendirmek adına plaket ödül töreni organizasyonu yapmışlardır. En fazla kağıdın toplandığı 13 kağıt toplama merkezinin (kutu) sorumluları olan 13 sınıfa ödüller takdim edildi. Bu plaket töreni de öğrencilerin okuldaki son günü ve en heyecanlı oldukları zaman olan karne töreni esnasında yapıldı. Kimi okullarda öğrencilere, kimi okullarda da öğrencileri temsilen sınıf öğretmenlerine takdim edildi. Bu plaket ödül töreni okulların bünyesinde bulunan tüm öğrencilerin daha bilinçli hale gelmesine fayda sağlayacaktır.

Geleceğimizin korunmasına adına gerçekleştirilen bu projenin gelecek nesillerimize birer bilinç ve şuur aşılanması adına devam ettirilmesi düşünülmektedir. Bu projenin üstlenicisi olan Okulumuzun İnsan Kaynakları Yönetimi Programı öğrencilerine teşekkürlerimizi sunar, başarılarını dileriz.

Geleceğimizi inşa ederken çevreyi daha fazla düşünen insanların artmasına önayak projemize destek veren tüm Öğrenci, Öğretmen ve Şebinkarahisarlılara teşekkürlerimizi sunarız.